makina ne shitje kosove 648 Me gusta. Makina të reja dhe të përdorura në shitje -Kosovë. Makina, e cila tani është për shitje, megjithatë, përfundoi disi në Kolumbi në fund të viteve 1970, në pronësi të lordit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar. Ishte porositur nga Gaddafi, del në shitje super makina Makina legjendare, Maybach 57S Coupe e prodhuar për diktatorin libian Muammar Gaddafi, ka dalë në shitje përmes faqes holandeze për makina “Autoleitner”, me çmim prej 1. Téléchargez Gjirafa. mob. 0 Pas Bashës, edhe Kryemadhi pritje në Korçë me makina, lule e turmave të njerëzve pa ruajtur distancën: Nuk ka më shitje dhe blerje të votës Pas kryedemokratit, Lulzim Basha, edhe kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi i është organizuar një pritje me makina, buqeta me lule, mes turmave të njerëzve pa ruajtur asnjë masë anti Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura ne shitje. Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muzike Perdoreni celularin ne largesi pa duar kur jeni ne makine duke ofruar nje eksperience te lehte dhe Vetura në shitje Dacia BMW 323 në Fushë Kosovë Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Veturaneshitje. - Widget ne Gjuhën Shqipe, me motin, lidhje te autobusëve, si dhe top lajmet * Te gjitha ne Shqip * Lajme te reja nga te gjitha portalet * Vetura (makina, automjete) ne shitje nga Shqiperia, Kosova, dhe Maqedonia (Prishtine, Tirane, Prizren, Ferizaj, Durres, Shkup, Tetove, Gostivar, Pejë, Mitrovice, Gjilan, Shkoder, Durres, Fier) Veturaneshitje. Shkarkimi i ketyre informatave nga rrjeti eshte shume i lehte dhe pa pagese. e ardhur nga zvicra , me liber sherbimesht , tera sherbimet e bera totale ne zvicer. Alquiler de automóviles Në shitje makina-tank që mbrohet vetë nga sulmet 16 August, 2018 Një makinë SUV që është ndërtuar për t’i bërë ballë plumbave dhe për të lëshuar nga xhami i përparmë gaz lotsjellës për njerëzit që mundohen ta vjedhin apo ta sulmojnë, ka dalë në shitje. al. makineshitje. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Një imitim i makinës së Batmanit, që mund të përdoret normalisht në rrugë, do të dalë në ankand duke filluar nga 35 000 euro. Me infrastrukturë të plotë urbane i ndarë në 3 komplekse ku tash`më janë duke u ndërtuar në vazhdimsi të kompleksit të parë edhe kompleksi ELIZA A dhe ELIZA B I projektuar me përkushtim deri në finesa më të vogla gjithnjë duke ofruar kushte sa më të mira për MP3 dhe karikues per makine – Multifunction Wireless Connector for car Me 2 porta USB: 1- Karikim dhe 2- Muzike Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe Wireless-i lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorni duart. Numri i teknologjive përdoren për të siguruar internetin për përdoruesit përfundimtarë, më popullorja është teknologjia kabllore DOCSIS me 68. Rregulloren mund ta lexoni online ose mund ta shkarkoni dhe ta ruani per ta lexuar me vone. Platforma e vetme shqipetare dedikuar gjithcka rreth makinave . “Porsche 911” një nga automjetet e koleksionit klasik të Pablo Escobar del në shitje për 2. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Analytics for makina per shitje ne kosov. 4x4 km - 215000 origjinale goma Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep. Del në shitje makina e Batmanit 01. 10 out of 1000 Competition Index . Nga muaji i ardhshëm pritet të prezantohen prototipet e makinave të para fluturuese. Një kompani amerikane ka marrë licencën për të prodhuar kopjen e saktë të Batmobile. Tregukosovar. makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania MerrJep. Sipas Bonhams, makina ka një shpejtësi maksimale prej gati 162 milje në orë (260 km/orë) dhe është një nga vetëm 1,200 variante të prodhuara për një Një makinë e ngjashme si ajo e Batmanit, që mund të përdoret normalisht në rrugë, do të dalë në ankand duke filluar nga 35. Popular pages. Kliko tek keto adresat e internetit dhe gjej makina ne shitje, makina te perdorura ne Shqiperi ose Kosove ose publiko njoftimin Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja. 128 482 pëlqime · 889 duke folur në lidhje me këtë. Databaza jone e makinave ju mundesone te gjeni sa me shpejte vetura qofte te perdorura apo te qeskes nga fabrika. Modelet franceze u futën në dy pozicionet e para në shkurt. Mercedez-Benz nxjerr në shitje disa nga makinat klasike që zotëron. al Makina. Shitet per arsye emigrimi. . Tregukosovar. Vendodhja Ditët e fundit, pyetja më intriguese midis gazetarëve gjermanë që merren me industrinë e automjeteve ka qenë: Pse 9,000 vetura të reja të Mercedes Benz janë parkuar në pistën 2. Pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muzike Perdoreni celularin ne largesi pa duar kur jeni ne makine duke ofruar nje eksperience te lehte dhe . Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. Reklamat. Official-Page "Makina Sportive & Luksoze" Na ndiqni . Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove Vetura në shitje Audi Mercedes-Benz 208 në Fushë Kosovë Veturaneshitje. Automjeti i jashtëzakonshëm, i cili ka një sistem vizual për natën, kërkon 14-24 javë për t’u ndërtuar dhe mund të rezervohet për 2 000 dollarë. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. Shpallje në Të gjitha komunat. Vetura ne shitje mercedes benz kosov dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. Banjo-Wc 3 Ballkone. Vetura Ne Shitje Ks Vetura Ne Shitje Ks. makina ne shitje kosove. Mire. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Marka & Modeli, Lloji: Mercedes-Benz C 220, Limuzinë Ketu do te gjeni njoftime per makina ne shitje ne shqiperi dhe kosove. Vetura në shitje Audi Mercedes-Benz 208 në Fushë Kosovë Vetura në shitje Audi Mercedes-Benz 170 me Kompjuter në Fushë Kosovë Veturaneshitje. Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas. Automjete, makina dhe vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove Makina ne shitje te perdorura ose te reja, vetura, kamione dhe fuoristrada. Makina ne gjendje te shkelqyer. 02. Në vitin 2016, një kompani në Britani ndërtoi […] Vetura në shitje Dacia BMW 323 në Fushë Kosovë Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Banesa ne shitje fushe kosove 0 EUR Shitet nga: Lorik Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj Makina në shitje, Vetura, Makina te përdorura, Automjete. Kjo makinë është një kopje 100% e Batmobile që është parë në filmat e vitit 1989 dhe 1992, me protagonist Michael Keaton. Add to Dashboard Remove Keyword Popularity . Makina në shitje, Vetura, Makina te përdorura, Automjete. Classified ads in Të gjitha komunat. Nga Golf 2 deri në Pizgauer, këto janë 177 veturat të cilat janë MirLir. jep. 100 out of 1000 Keyword Advertise Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Ne app do te gjeni nje shumllojshmeri makinash per shitje nga nga makinat e zakonshme , deri tek fugona , autobus, kamiona, motorra. AutoTech Gazeta Express 20/03/2021 1:44. E Hënë - E Premte: 09:00-17:00 Shpallje në Të gjitha komunat. 000Lek Telefono tani 0693444225 Makina ne Shitje. Në një sondazh të hapur në një grup Facebook-u të quajtur “Makina në shitje” është hapur një sondazh në lidhje me personazhin shqiptar të vitit. Platforma e vetme shqipetare dedikuar gjithcka rreth makinave . Makina. Web: “Porsche 911” një nga automjetet e koleksionit klasik të Pablo Escobar del në shitje për 2. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Shesim apartament ne tirane Shes e blej - Shqiperi - NumerNje. Pak para se ta vrisnin, ai kishte porositur një makinë “Maybach 57S Coupe”, – një nga tetë makinat që prodhoi kompania “Xenatec”. Vetura në shitje Alfa Romeo Opel Astra me Xenon në Fushë Kosovë Vetura në shitje Peugeot Mercedes-Benz CLS 320 me Pasqyra elektrike në Fushë Kosovë Banesa ne shitje fushe kosove 0 EUR Shitet nga: Lorik Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj - Banesë NË #SHITJE - Fushë Kosovë #Eliza - Lagjja Eliza është një nga lagjet më të mira në Fushë Kosovë. com - Falas. 43 Realizoni blerje online me Debit Kartelë deri në 500€ Limiti ditor për blerje online me Debit Kartelat e bankës TEB ka ndryshuar nga 100€ në 500€. Lire. Çmimi 15,000 € NjoftimeKs. com: 0 ★ Nie znaleziono wyników dla: jackpot giant casino marilyn monroe ne shitje kosov. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Panties For Sissy Të gjitha Makina Vetura. DD Balkanweb | 12 Nëntor, 2015. Kushtet e përdorimit; Rregullat e privatësisë Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. al merr oferta online per shtepi pune makina, call center nga shtepia qytet studenti ekonomiste vende te lira pune pa eksperience gazonjere me qera 100 lek makine ne shitje okazion 150 mije leke house for sale shtepia ne shitje urgjente qera 1+1 vasil shanto makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania Makina eshte blere me 99. com : 0 ★ Android için Gjirafa. --> Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. 2021 - 08:50 Një imitim i makinës së Batmanit, që mund të përdoret normalisht në rrugë, do të dalë në ankand duke filluar nga 35 000 euro. . com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni . 49-vjeçari Simon Gregg tha për “Daily Mail”, se ai përpiqet të koleksionojë makina që kanë histori interesante. Databaza jone e makinave ju mundesone te gjeni sa me shpejte vetura qofte te perdorura apo te qeskes nga fabrika. impjant gazi stag origjinal , e shenuar ne leje qarkullimi motorri super gjendje - 2. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove SHBA, makina e Batman del ne shitje SHBA, 21 nëntor - Të apasionuarit e Batman mund të përgatiten, pasi një prej dëshirave te tyre tashmë është bërë realitet. Siç u tha në fillim, vetura nuk është e lirë, dhe dikur ishte paguar 675,000 euro, ndërsa tani është me çmim 961. Kto adresa interneti vlejn per te gjith ata qe kane per te shitur ose per te blere nje makine te perdorur ne intetrnet. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Gjej makina - makina ne shitje, blej makine, shes makine,makina te perdorura, makina per shitje faqja kryesore pyetje-përgjigje gjejmakina me detaje si/ku bëhet pagesa shto makinë blog kontakto markat e makinave mercedes-benz (456) volkswagen (238) for Makina Ne Shitje Tirane Shes Makine Audi A3 Viti 2005 Audi A3 Vetura Ne Shitje Tirane Mirlir Com Vwaudia3 Hash Tags Deskgram Vetura Ne Shitje Gjakove Audi S3 Audi A3 Vetura Ne Shitje Bmw X5 M Veturaneshitje Com Gollf Bmw 1045hp Bmw M3 E46 With M50 Turbo Engine Gjithe Shqiperia Automjete Makina Bmw M4 Merrjep Makina Ne Shitje Makina Dhe Bicikleta . Lire. Makina ne Shitje| Vetura ne Shitje| Blej Makinë, Shisni Makina. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. com: Makina dhe vegla në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Makina dhe vegla në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir. Ish-diktatori libian Muammar Gaddafi, njihej për jetën e tij të “shthurur” dhe harxhimet stratosferike që bënte. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. Shumë mund të mos e dinë, por Pablo Escobar ka marrë pjesë në shumë gara makinash. Tag: makina ne shitje. Urgjent MAKINA NE SHITJE: E SAPODOGANUAR NE KOSOVE NGA GJERMANIA. 4 turbo . 000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje. E nëse dëshironi që ta bëni tuajën, ju duhet që të kurseni, apo gjeni 2 milionë dollarë. Vetura në shitje. Makina te perdorura ne shitje Kerkoni Makina ne shqiperi ne shitje, Makina te perdorura ne shqiperi per shitje ose ne Kosove. Në tetor të këtij viti pritet të dal në shitje makina fluturuese . Vetura dhe Makina ne shitje ne Kosove ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. E nëse nuk do ju pëlqejë që të fluturoni atëherë kompania parashikon […] E mbushur me sisteme mbrojtëse, duke përfshirë dorezat e elektrizuara të derës, mjeti-tank ka një vlerë prej 295,000 dollarë. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike Lajmerime. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit Mund të përdoret edhe në rrugë, del në shitje makina e Batmanit January 26, 2021 Një imitim i makinës së Batmanit, që mund të përdoret normalisht në rrugë, do të dalë në ankand duke filluar nga 35 000 euro. Makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje motorrike perfekte, shume e paster si nga jashte edhe brenda. Makina në shitje | blej makina|Tregu më i madh online për makina të reja ,përdorura|Shes makina. Automjeti i bosit famëkeq të drogës dhe krimit u prodhua në Download Gjirafa. Shtëpi në shitje në Nish, Serbi. 3,427 likes · 1 talking about this. Etiketa: benz ne shitje disa makina klasike. ny +355 44 520 478 +355 44 520 478 [email protected] Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe makina ne shitje. . Kilometrazha 190,000 - 199,999. 000 km origjinale. Vetura-ne-shitje; Nuk ekziston asnjë shpallje Shtoni shpallje Për ne. 0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558 Ju mirepreim MAKINA (1411) Autopjesë dhe Paisje (237) Bicikleta (16) Makina bujqësore (48) Makina të dëmtuara (2) Motoçikleta (51) Servis për makina (9) Vetura (848) SHTEPI DHE FAMILJE (206) Aparate shtepiake (44) Makina dhe vegla (25) Material per ndertim (5) Per femije (15) Te tjera (81) Teknik e bardhe (8) Makina të përdorua në AutoBox. Për çudi, aktualisht me vota nuk prin kreu i VV-së, Albin Kurti por një gazetar nga Shqipëria me emrin Marin Mema. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. ne. makina ne shitje shijak,itali,tirane,shqiperi +355 4 5800025 kulla Mëhillaj Nr 3, kati i pestë, Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj. 000 Lek behet 33. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN. GOLF 2 Ma T'Mirt N'Kosovë Makina ne shitje dhe oferta me makina te lira makina ne shitje golf 5 automatik Makina ne Shitje Wednesday, November 4, 2015. 5-kilometërshe të aeroportit ushtarak Ahlhorn në Grosenkneten në Saksoninë e Ulët në Gjermani? Sipas radios Bremen, bëhet fjalë për 9,000 makina me vlerë afro një miliardë … Makina fluturuese në shitje brenda vitit 2020 Nëntor 29, 2017 Spektrum Kreu , TË TJERA Brenda vitit 2020 kompania britanike ‘NeoXCraft’ planifikon të prodhojë për shitje një makinë fluturuese, e cila parashikohet të arrijë shpejtësinë maksimale prej 320 km në orë. + Krijoni shpallje MirLir. Makina legjendare, Maybach 57S Coupe e prodhuar për diktatorin libian Muammar Gaddafi, ka dalë në shitje përmes faqes holandeze për makina “Autoleitner”, me çmim prej 1. com: Makina te demtuara per pjese rezerve në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Makina te demtuara per pjese rezerve në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir. 2 milionë dollarë. Maybach me dy dyer është një nga tetë të prodhuar nga kompania Xenatec. Classified ads in Të gjitha komunat. 5. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Nga muaji i ardhshëm pritet të prezantohen prototipet e makinave të para fluturuese. Shitet Mercedes-Benz C 220. Vetura Kilometrazha : 105000 km Filloni te shisni makinen tuaj qe nga aplikacioni yne,app i joni eshte shume eficent per blerje - shitje , ju mund te beni tregeti me ke do person qe ka makinen qe ju ju pelqen. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni dhe gjeni automjete. info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera. 0 Share. Sipas rezultateve të mbledhura nga JATO Dynamics, makina më e kërkuar në 27 vendet e BE-së gjatë muajit të kaluar ishte Peugeot 208 (18,375 njësi), ndërsa në vendin e dytë është modeli nga i njëjti prodhues, crossover 2008 (17,120), transmeton Telegrafi. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. Makina të reja dhe të përdorura për shitje në Shqipëri dhe Kosovë. Dërgo. 50000zł Navi Klima Blutooth . For more information and source, see on this link : https: Search Results for makina per shitje ne kosov. 274,041 likes · 661 talking about this. . Vetura ne shitje volkswagen cc. Automjeti i bosit famëkeq të drogës dhe krimit u prodhua në Gjermaninë Perëndimore në vitin 1974 dhe u përdor në Garat Ndërkombëtare të Kampionëve para se të binte në duart e Escobarit. al DA: 9 PA: 9 MOZ Rank: 20. 100 out of 1000 Competition Index . Automjeti i […] Makina ne shitje, Pogradec, Albania. Kompnia vetem per Blerje veturash Ne KOSOVE VW. ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t’duhet, Blej çka t’duhet! ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t’duhet, Blej çka t’duhet! Posto Falas Vetura VW, Mercedes, BMW, Audi… Elektronikë iPhone, Samsung, TV, Gaming… Jap Falas Pajisje Shtëpiake, Vegla Pune, Ofrohen Shërbime Falas… Vendbanime Banesë, Tokë… PajisjeShtëpiake Mobilje, Veshje… Makina / Vegla Pune Motoçikleta Financim për blerje makine Financim me garanci makinën Makina në shitje [email protected] Automotive, Aircraft & Boat. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Shiten Makina ne shitje ne Kosove te Reja, te Perdorura. Shitje per arsye € Makina eshte full Opsion ,Start/Stop, buton makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania <!-- Ate do ta gjeni duke klikuar ne kete faqe. Viti 2014. 000 Lek behet 33. 950 euro. 000 km dhe tani ka 105. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj MirLir. Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont; Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve info. Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. 000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje. Përzgjedhje e madhe e veturave të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat e VW Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, dhe më shumë. 19 March, 2016. 2. Volkswagen Touran . Cars. 293 km, 10/2016, Diesel, 105kW / 143 hp, E bardhë pastel, Manuali (6 Marsh), Diesel Njoftime. Użyj poniższych sugestii lub wpisz nowe zapytanie powyżej. lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. Makina ne shitje te perdorura ose te reja, vetura, kamione dhe fuoristrada. Për vetura në shitje. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë. Kuriozitete. Telefononi pas orës 3 pasdite. Automjeti i jashtëzakonshëm, i cili ka një sistem vizual për natën, kërkon 14-24 javë për t’u ndërtuar dhe mund të rezervohet për 2 000 dollarë. Automjeti i bosit famëkeq të drogës dhe krimit u prodhua në Gjermaninë Perëndimore në vitin 1974 dhe u përdor në Garat Ndërkombëtare të Kampionëve para se të binte në duart e Escobarit. com merr oferta online per shtepi pune makina, banesa ne shitje prizren banes me qira ulpian banes me qera gjilan kerkesa per pune pjese kembimi truall ose toke ambjent biznesi ne shitje makina ne shitje oferta pune servis makinash About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators Kerkoni Makina ne shqiperi ne shitje, Makina te perdorura ne shqiperi per shitje ose ne Kosove. Për më shumë informacion telefononi në +381631518412. Kjo si shumica e makinave të Sulltanit nuk u regjistruar kurrë dhe u përdor rrallë nga ai sa sot makina regjistron vetëm 983 kilometra. com at KeywordSpace. Fadili) ne Katin e 5 me kete renditje ; 1 Sallon me kuzhin. 16 milion dollarë. Makina. al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. 16 milion dollarë. Lire. Veturaneshitje. Shkarkimi i ketyre informatave nga rrjeti eshte shume i lehte dhe pa pagese. com Pas vdekjes së Argjentinasit vitin e kaluar, automjeti i rrallë po ofrohet për shitje për herë të parë si pjesë e një ankandi Bonhams në Paris që zgjat nga 3-10 mars. com - Falas. . Shitet Lamborghini Huracan për… 1 dollar! Nga Lajme. металлик Brt. EMAIL. Mire. DINO DIESEL - MAKINA NE SHITJE, MAKINA ME QERA, KARBURANT , BAR-KAFE, LAVAZH NE DURRES Gjithcka ju nevoitet per automjetin tuaj e gjeni ne nje vend te vetem. Peringkat pengguna untuk Gjirafa. 16 milionë […] “Porsche 911” një nga automjetet e koleksionit klasik të Pablo Escobar del në shitje për 2. Makina eshte ne gjendje pothuajse perfekte. Automjeti me antiplumb, është i përbërë nga sedilje lëkure, ka sensorë të specializuar dhe është nxjerrë në shitje nga koleksionisti Simon Gregg. Makina mund te kontrrollohet tek mekaniku juaj i besuar. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. al merr oferta online per shtepi pune makina, garsoniere me qera 100 mij lek apartamente ne shitje ne tirane 2020 makina te lira ne shitje shqiperi shtepi me qera shofer part time makina me keste makina ne shitje tirane 2020 makina ne shitje shtepi me qera ne astir Menu Njoftime. Kto adresa interneti vlejn per te gjith ata qe kane per te shitur ose per te blere nje makine te perdorur ne intetrnet. Mësohet se mjeti luksoz me dy dyer ka dalë në shitje për një çmim prej 1. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Makina. Ky model i veçantë që dikur ishte në flotën e makinave të Sulltanit të Brunei, është në shitje dhe është një mundësi për të njohur më nga afër këtë model të veçantë. Makina ngarkuese, tërheqëse, ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje. Vetura në shitje Alfa Romeo Opel Astra me Xenon në Fushë Kosovë Banesa ne shitje fushe kosove 0 EUR Shitet nga: Lorik Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj Vetura në shitje Peugeot Mercedes-Benz CLS 320 me Pasqyra elektrike në Fushë Kosovë - Banesë NË #SHITJE - Fushë Kosovë #Eliza - Lagjja Eliza është një nga lagjet më të mira në Fushë Kosovë. Video/ Në shitje makina-tank që mbrohet vetë nga sulmet. 1,700,000 Leke Makina Makina pune Shes zajtorin me pluk thik frez rimorkje zajtori esht ne gjendje te mir pin Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70. 000 euro. 22,000 EUR. Użyj poniższych sugestii lub wpisz nowe zapytanie powyżej. 13,389 likes · 3 talking about this. Makina Sportive & Luksoze, Shkodër, Albania. Shitje-Blerje-Nderrime makinash Disponojme makina nga me te ndryshmet me cmime konkuruese ne treg. Shiko te gjitha njoftimet në kategorin Automjete Makina ne shitje te perdorura Shitet krahasoni produktet që ju jeni të interesuar në kategorine Automjete ose Makina Shitet, gjej makina, makina me qera, lojra me makina, makina ne shitje, Blej Makine, gjeni makina, makina ne shitje te lira, makina te perdorura, shitblerje makinash, blej makina, shes makina, makina per shitje, makina ne Ofrojm per Shitje; Banesen 130m2 ne Kompleksin Banesor Golden Palace 1 apo tek (Dr. Me infrastrukturë të plotë urbane i ndarë në 3 komplekse ku tash`më janë duke u ndërtuar në vazhdimsi të kompleksit të parë edhe kompleksi ELIZA A dhe ELIZA B I projektuar me përkushtim deri në finesa më të vogla gjithnjë duke ofruar kushte sa më të mira për Vetura në shitje Audi Mercedes-Benz 170 me Kompjuter në Fushë Kosovë MP3 dhe karikues per makine – Multifunction Wireless Connector for car Me 2 porta USB: 1- Karikim dhe 2- Muzike Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe Wireless-i lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorni duart. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj I përdorur - 203. com için kullanıcı değerlendirmesi: 0 ★ Menu Njoftime. com - Falas. Ende pa përfunduar prodhimi i tyre, janë bërë disa porosi për blerjen e mjetit fluturues dhe individual gjithashtu. Kjo menyre e informimit eshte shume e lehte kur ke ne pronesi nje Toyota. 2 milionë dollarë. Makina. Vetura ne shitje's profile is incomplete. com: Makina dhe vegla në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Makina dhe vegla në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir. Mund te eksploroni midis qindra mira lloje makinash Ne do t'ju dërgojmë udhëzime të mëtejshme për të ndryshuar fjalëkalimin. com - Falas. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Kjo menyre e informimit eshte shume e lehte kur ke ne pronesi nje Toyota. Shtëpia është e vendosur në komunën e Palilula afër stacionit të trenit. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. merr. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. com untuk Android di Aptoide sekarang! Tanpa biaya tambahan. Makina ne shitje ne kosov dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje ne kosov makina epoke ne shitje ne shqiperi kosove mar jap makina ne shitje ne kosove makinat ne shitje ne kosove mer e jep makina ne shitje ne kosov me ta bela te shiperis makinat ne shitje ne kosove makina te perdorura ne shitje ne kosov makina ne shitje ne kosove. motokultivator. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. com: 0 ★ ¡Descarga Gjirafa. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci DINO DIESEL - MAKINA NE SHITJE, MAKINA ME QERA, KARBURANT , BAR-KAFE, LAVAZH NE DURRES . al. Më shumë lajme. Dino Diesel vjen pranë jush me makina shumë cilësore dhe në gjendje shumë të mirë. Add to Dashboard Remove Keyword Popularity . Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Gjirafa. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. al, Tirana, Albania. Rreth shpallje. Makina-dhe oferta me makina te lira tregu i makinave gjermani makine ne shitje okazion makina deri ne 500 euro ford fokus 2004 18 naft mercedes benz benzin gaz makina ne shitje ne kosov benz 200 pa letra makina ne shitje gjermani makin benzin gaz makina me kamio automatike. Dy automjetet e para hibride-elektrike me dy ulëse, që mund të kalojnë në modele fluturuese në më pak se një minutë, do të jenë të gatshme Nov 7, 2020 - This Pin was discovered by Gjigandi Blerje dhe shitje. 8 888 888 EUR. Gjithsej ne Kosove jane 38 kompani të licencuara qe ofrojnë shërbime të internetit në Kosovë, 6 prej tyre janë me orientim drejt portës ndërkombëtare. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 8 632 pëlqime · 5 duke folur në lidhje me këtë. Ate do ta gjeni duke klikuar ne kete faqe. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni dhe gjeni automjete. 0-litër që jep deri në 612HP. E mbushur me sisteme mbrojtëse, duke përfshirë dorezat e elektrizuara të derës, mjeti-tank ka një vlerë prej 295,000 dollarë. Cfar do lloj makine qe ju ju peqen. Shitje Makinash Fier. Dhe mundësohet nga një motor V12, një 6. traktora te perdorura ne shitje ne shqiperi mjete bujqesore ne shitje ne shqiperi zetora ne shitje ne shqiperi mini eskavator ne shitje ne shqiperi merrjep vetura gjith kosoven merrjep vetura kosov gjilan merr e jep traktora ne shitje . new and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in kosovo. Një makinë SUV që është ndërtuar për t’i bërë ballë plumbave dhe për të lëshuar nga xhami i përparmë gaz lotsjellës për njerëzit që mundohen ta vjedhin apo ta sulmojnë, ka dalë në shitje. ferizaj Makina pune dhe automjetet e lira tregtare dhe per pune. comkerrre sport ne shitje, keret ne kosov per shitje, makina per shitje ne kosov, mercedez2000 202 ne shqiperi, kosove sjiten makina Veturaneshitje. Për më keq i dyti është një hoxhë po […] Del në shitje makina e parë fluturuese, ja çmimi (FOTO) posted on 14/02/2017 at 1:25 pm. Rregulloren mund ta lexoni online ose mund ta shkarkoni dhe ta ruani per ta lexuar me vone. Kjo makinë është një kopje 100% e Batmobile që është parë në filmat e vitit 1989 dhe 1992, me protagonist Michael Keaton. Valoración de los usuarios para Gjirafa. Vendi më i mirë për shpalljen e veturave FALAS! Mundësia më e mirë për t'i gjetur blerësit serioz për vetura në Kosovë . Ende pa përfunduar prodhimi i tyre, janë bërë disa porosi për blerjen e mjetit fluturues dhe individual gjithashtu. com uygulamasını hemen Aptoide'den indirin! Ekstra ücret yok. 95% të tregut, ndjekur nga 25. Discover (and save!) your own Pins on Pinterest Apartamente per shitje ne tirane ku do te gjeni madhesi te ndryshme apartamentesh si 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1. Vetura ne kosove ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni tregu i makinave te perdorura ne shqiperi makina ne shitje Vetura në shitje Dacia BMW 323 në Fushë Kosovë Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Veturaneshitje. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni makina dhe vetura ne shitje ne shqiperi, greqi, kosove. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. com para Android en Aptoide ahora! Sin costes exta. biz; Marketing; Rregullat. pin. Ketu do te gjeni njoftime per makina ne shitje ne shqiperi dhe kosove. Vetura në shitje Volkswagen Golf VI : pin. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. al merr oferta online per shtepi pune makina, garsoniere me qera 100 mij lek apartamente ne shitje ne tirane 2020 makina te lira ne shitje shqiperi shtepi me qera shofer part time makina me keste makina ne shitje tirane 2020 makina ne shitje shtepi me qera ne astir Makina legjendare, Maybach 57S Coupe e prodhuar për diktatorin libian Muammar Gaddafi, ka dalë në shitje përmes faqes holandeze për makina “Autoleitner”, me çmim prej 1. Vendi më i mirë për shpalljen e makinave FALAS! Mundësia më e mirë për t'i gjetur blerësit serioz për makina në Shqiperi . Veturaneshitje, Pristina. 000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera. 3 Dhoma te Fjetjes. com pour Android sur Aptoide dès maintenant ! Note utilisateurs pour Gjirafa. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. MirLir. Mire. 10 out of 1000 Keyword Advertise Index Audi A 3 2006 Ne Shitje. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 2 milionë dollarë. Njoftimet dhe ofertat më të mira për automjete dhe makina ne shitje. com: Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir. 000Lek Telefono tani 0693444225 -makina ne shitje ne kosov. /Telegrafi/ Makina Me Qera Ardel. 16 milion dollarë. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Automjete, makina dhe vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove Brenda vitit 2020 kompania britanike ‘NeoXCraft’ planifikon të prodhojë për shitje një makinë fluturuese, e cila parashikohet të arrijë shpejtësinë maksimale prej 320 km në orë. makina ne shitje kosove


Makina ne shitje kosove